تولید انواع آجر نما ، آجر نسوز نما ،کف فرش ، کراف استون ، طرح چوب و آجر نما دکوراتیو

تاریخچه

کارخانه آجر نما چین در سال 1370 با موافقت اداره کل صنایع در زمینی به وسعت 27000 متر مربع واقع در کیلومتر 6 جاده اصفهان - حبیب آباد با زیر بنایی بیش از 7000 متر مربع ساختمانهای تولیدی ، انبار اداری و رفاهی موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردید . این واحد در ادامه فعالیت خود ر ا با استفاده از کادر فنی متخصص و پشت وانه 40 سال تجربه در تولید آجر ، موفق به راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک با کوره های پخت تونلی و افزایش ظرفیت تولیدی تا یکصد و بیست میلیون قالب در سال که افزون بر 400 نوع آجر میباشد ، گردیده است .

توسعه و ارتقا هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریتهای بازرگانی ، تولید ، حسابداری ، خدمات مهندسی ، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه ( R&D ) هر روز بر توانمندیها و افتخارات این مجموعه افزود .

موفقیت در کسب استاندارد ملی ایران ( استاندارد درجه یک و استاندارد مهندسی ) و ISO9001 : 2008 و استقرار ISO\IEC17025 در آزمایشگاه کارخانه ، شرکت فعال در ایجاد و تاسیس مجموعه های صنفی مرتبط و شرکت در همایش های علمی ، این کارخانه را به عنوان واحد نمونه و چهاردهمین برند برتر در میان هزاران واحد تولیدی قرار داده است .

کارخانه آجر نماچین با استقرار ایستگاه های کنترل کیفیت در هر کدام از مراحل تولید شامل : آماده سازی مواد اولیه ، شکل دهی ، خشک کن ، پخت بسته بندی ، انبار و همچنین نظارت بر اجرای نما کیفیت محصولات خود را تضمین مینماید .

مدیریت و کارکنان کارخانه آجر نماچین خود را متعهد به سیستم مدیریت کیفیت دانسته و مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و همواره آماده پاسخگویی به مشتریان میباشد .